معرفي كتاب «انتشارات رامان سخن»
معرفی کتاب و پخش کتاب آزمون استخدامی و دانشگاهی ( بانك كتاب ميلاد سابق)http://ketab89.ir/ 
لینک دوستان

بهار آمد
گروه: جان كلام
نویسنده: حسين مقدم

نوروزتان مبارك


برچسب‌ها: بهار آمد
ادامه مطلب
[ چهارشنبه سی ام اسفند ۱۳۹۱ ] [ 1:53 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]
كتاب«سه رساله در باب معنی» تاليف فرگه- راسل با ترجمه راحله گندمكار توسط انتشارات قطره با قيمت 4500تومان منتشر شد


برچسب‌ها: كتاب«سه رساله در باب معنی»
ادامه مطلب
[ یکشنبه بیست و هفتم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 9:56 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]

گفت و گو با دكتر محمود روح الاميني، مردم شناس

«آن روز، روز تازه اي بود جمشيد عيد گرفت؛ اگرچه پيش از آن هم نوروز بزرگ و معظم بود» ابوريحان بيروني _ آثارالباقيه
نوروز يكي از بزرگ ترين جشن هاي ايرانيان است كه از دير باز در ايران برگزار مي شد و آيين هايي خاص خود را داشت.

در مورد خاستگاه نوروز نظرات فراواني وجود دارد گروهي آن را به روزگار جمشيد جم پادشاه كياني و گروهي به دوره هاي پيش از اين منسوب مي دانند. اين جشن از دير باز تا كنون مراسم و آيين هايي داشته كه برخي از آنها مانند خانه تكاني، سفره هفت سين، چهارشنبه سوري و زيارت اهل قبور در پنج شنبه آخر سال هنوز هم در بين ايرانيان برگزار مي شود.

اما اين كه اين آيين ها از گذشته تا كنون هم به همين شكل امروز برگزار مي شده، در طي قرون و اعصار تغيير كرده است. دكتر محمود روح الاميني مردم شناس و پژوهشگر فرهنگ عامه در اين باره معتقد است: «اين جشن ها در گذشته به شكل هاي ديگري برگزار مي شده است. آنچه امروز ما از جشن هاي ايراني مي بينيم صورت تغير يافته براساس شرايط روز آن است.» دكتر روح الاميني علت اين امر را در اين مي داند كه: «هيچ پديده فرهنگي يكنواخت باقي نمي ماند. فرهنگ ثابت فرهنگ مرده است. بيشتر پديده هاي فرهنگي به مرور زمان تغيير مي كنند. منتهي برخي زودتر و برخي ديرتر تغيير مي كنند.»
اين مردم شناس معتقد است كه ما بايد اين جشن ها را در ايران امروز مطالعه كنيم او علت اين امر را در اين مي داند كه: «ما امروز زندگي مي كنيم و جشن ها را مانند همه پديده هاي فرهنگي با مقتضيات زمانه مطالعه مي كنيم.» البته شكل ظاهري اين جشن ها امروز چون گذشته است يعني بسياري از آيين ها از قبيل نوروز مانند گذشته برگزار مي شود اگر چه صورت مراسم به مقتضيات زمانه تغيير كرده است. مقداري از اين تغييرات نيز به دليل سفر مردم در اين ايام ايجاد شده است. در گذشته رسم بود كه مردم در خانه بمانند. الان مردم بيشتر به سفر مي روند.

سفر در جشن هاي نوروزي نبوده است. اين كه اين جشن از كي و چگونه تغيير كردند سئوالي است كه كتاب هاي تاريخي پاسخ آن را به روشني ارايه مي دهند. دكتر روح الاميني معتقد است: «رد پاي اين سنت ها را در لا به لاي كتاب هاي تاريخي، اشعار و حتي تصاوير به دست مي آوريم. كتاب هايي مثل تاريخ بيهقي و ديوان اشعار شاعران كه در آن اشعار بهاريه يافت مي شود.» اما علوم اجتماعي اين تغييرات را بازگو مي كند درباره چرايي تغيير آن صحبتي به عمل نمي آورد. دكتر روح الاميني مي گويد: «اين كه چرا اين جشن ها تغيير كرده نكته اي است كه علوم اجتماعي از پاسخ دادن به آن پرهيز مي كند.» بررسي اين جشن ها و آيين ها جزيي از فرهنگ عامه يا فولكلور به حساب مي آيد.
دكتر روح الاميني مي گويد: «اين جشن ها و آيين ها بخش فرهنگ عاميانه ما است كه به معناي دانش عامه است. يعني چيزي يك شخصيت آن را به وجود نياورده است زمانش معلوم نيست و قيد مكان ندارد.» به عقيده اين استاد دانشگاه: «جشن ها و آيين ها به مرور ايام تغيير مي كند، ممكن است اسمش عوض شود يا شيوه برگزاريش تغيير كند. اين تغييرات را خود مردم به وجود مي آوردند. اين تغيير بخشي از فرهنگ است.» دكتر روح الاميني مي افزايد: «ما سه ويژگي براي فرهنگ داريم يكي اين كه دوام داشته باشد به طوري كه يك نسل آن را تجربه كنند. عموميت داشته باشد. اجباري هم نباشد.» با تمام اين تعاريف نوروز از كي آغاز شد و در گذشته چگونه آن را جشن مي گرفتند؟


برچسب‌ها: خاستگاه نوروز
ادامه مطلب
[ یکشنبه بیست و هفتم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 9:53 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]

گروه خبرنگاران افتخاری / نظام مشرفی‌ نبی‌کندی: كتاب «هنر سفالگری، هنر اسلامی ايران» تأليف فاطمه كريمی و محمديوسف كيانی توسط انتشارات هنر گويا منتشر شده است.


برچسب‌ها: كتاب «هنر سفالگری, هنر اسلامی ايران»
ادامه مطلب
[ یکشنبه بیست و هفتم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 9:49 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]

تازه‌های کتاب  - یادداشتی درباره‌ی «اشتهای آمریکایی» نوشته‌ی جویس کرول اوتس با ترجمه‌ی سهیل سمی.

تاوانِ غفلت


برچسب‌ها: فرشته نوبخت, اشتهای آمریکایی
ادامه مطلب
[ یکشنبه بیست و هفتم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 9:1 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]

مروری نقشه‌پردازانه بر تاریخ ایران

تازه‌های کتاب  - معرفی کتاب «اطلس تاریخی ایران، از ظهور اسلام تا دوران سلجوقی» نوشته‌ی رضا فرنود


برچسب‌ها: تازه‌های کتاب, مروری نقشه‌پردازانه بر تاریخ ایران, آیدین فرنگی, اطلس تاریخی ایران, از ظهور اسلام تا دوران سلجوقی
ادامه مطلب
[ یکشنبه بیست و هفتم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 8:0 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]

پيشوايان اسلام كه هدف اصلي و اساسي آنها تربيت افراد و آموزش مباني عقيدتي و طرح ارزشهاي اخلاقي و انساني براي جامعه بشري بود گاه گاهي به مناسبتهايي در مورد بهداشت و درمان و خواص بعضي از غذاها مطالبي را بيان داشته اند كه قسمتهايي از آن روايتهاي منقول از آن بزرگواران، هم اكنون در دست است حتي كتابهايي مانند اين كتاب منسوب به آنان در اختيار ماست.

فهرست

• دردي • نزول درد و بيماري • طول عمر پرهيزكنندگان • اساس بيماري هاي ضعف

• بهترين خوراكي ها

• خوردن غذاي سرد

• خلال كردن

• با هم غذا بخوريد

• آب بهترين صدقه

• ميل به آب

• و...
دانلود نسخه آندروید, اندازه: 1.14 MB
ارسال رایگان کتاب به ایمیل شما


برچسب‌ها: كتاب طب النبي, ص, نسخه جاوا و آندرويد
[ یکشنبه بیست و هفتم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 7:58 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]
خريد کتاب سینوهه نوشته ميكا ولتاری ترجمه ذبيح الله منصوری

سینوهه نام داستانی به قلم میکا والتاری نویسنده فنلاندی است. کتاب که مهمترین اثر نویسنده‌است، بر اساس وقایع دوران فرعون آخناتون نوشته شده‌است. این کتاب توسط ذبیح‌الله منصوری به فارسی ترجمه-تالیف شده‌استکتاب سینوهه


برچسب‌ها: کتاب سینوهه
[ یکشنبه بیست و هفتم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 7:58 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]

در داستان جذاب بابا لنگ دراز اثر جاودان جین وبستر، قهرمان داستان کودکی باهوش ، مهربان و دوست داشتنی به نام جودی ابوت است که به کمک فرد خیری که از او فقط سایه ای با پاهای دراز در ذهن دارد از نوانخانه پر درد و غم رها می شود و حتی به دانشکده راه می یابد. او در دانشکده دوستان خوبی مثل سالی و جولیا پیدا میکند و در آخر به هویت بابای محبوبش-بابا لنگ دراز- پی می برد...

جین وبستر ”بابا لنگ‌دراز“ را در سال ۱۹۱۲ نوشت، داستانی که هم به مرز پرفروش‌ترین کتاب‌ها رسید و هم براساس آن فیلمی ساخته شد که این فیلم مورد استقبال بسیار قرار گرفت. چند سال پیش نیز یک شرکت ساخت کارتون، کارتون بابا لنگ‌دراز را ساخت که در اکثر کشورهای دنیا پخش شد و کودکان و نوجوانان با شور فراوان به تماشای این کارتون جذاب می‌نشستند.

درباره نویسنده:

خانم آلیس جین چندلر وبستر معروف به جین وبستر در بیست و چهارم ماه ژوئیه سال ۱۸۷۶ در نیویورک و در خانواده ای ادب دوست و اهل مطالعه به دنیا آمد. او دوران مدرسه را با شور و اشتیاق ویژه ای در مدرسه «والسا» گذراند. جین در همان سالها داستان های زیادی نوشت که تحت عنوان « آثار جین» در انتشاراتی پدرش به چاپ رساند.
پدر جین یکی از ناشران معتبر آن روزگار نیویورک بود و دایی اش « مارک تواین» نویسنده معروف آثار ارزشمندی چون « هاکلبری فین»، «شاهزاده و گدا» و « تام سایر» بود. از این رو، جین کمک های بسیاری از پدر و دایی اش برای رشد و پرورش فکر و ذهن و تخیلا تش گرفت. « جین» از دوران نوجوانی تحت تاثیر داستان ها و نوشته های مارک تو این، قرار داشت و علا قه و استعداد بسیار زیادی برای نوشتن در خود احساس می کرد.


دانلود نسخه آندروید, اندازه: 996 KB
ارسال رایگان کتاب به ایمیل شما


برچسب‌ها: رمان بابالنگ دراز, نسخه جاوا و آندرويد
[ یکشنبه بیست و هفتم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 2:57 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]
كتاب«جدال فيلسوفان »كه درباره ( روسو ، هيوم و حدود فهم انسان )مي باشدتاليف رابرت زارتسكي با ترجمه هدي زماني توسط انتشارات ققنوس با قيمت 15000تومان منتشر شده استبرچسب‌ها: نگاهي به كتاب«جدال فيلسوفان »
ادامه مطلب
[ شنبه نوزدهم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 18:44 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]
ايبنا - خواندن يك صفحه از‌‌ يك كتاب را مي‌توان چند گونه تعبيركرد؛ چيدن شاخه گلي از يك باغ، چشيدن جرعه‌اي از اكسير دانايي، لحظه‌اي همدلي با اهل دل، استشمام رايحه‌اي ناب، توصيه يك دوست براي دوستي با دوستي مهربان و..

سیری در حاکمیت(1): حقوق طبیعی قراردادگرایی و حاکمیت


برچسب‌ها: سیری در حاکمیت, 1, حقوق طبیعی قراردادگرایی و حاکمیت
ادامه مطلب
[ شنبه نوزدهم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 18:36 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]
انتشارات پژوهش دانش اخیرا کتاب اقتدار نوشته‌ی ریچارد سنت را به بازار کتاب روانه کرده است. باقر پرهام این کتاب را ترجمه کرده است. این کتاب ۲۹۷ صفحه و ۱۲۵۰۰ تومان است.

اقتدار و پژوهش‌های اجتماعی


برچسب‌ها: تازه‌های کتاب, اقتدار و پژوهش‌های اجتماعی
ادامه مطلب
[ شنبه نوزدهم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 18:31 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]

رضا داوری اردکانی

رضا داوری اردکانی سال 1312 در اردکان یزد به‌دنیا آمد و تا پایان دوره اول متوسطه در آنجا به مدرسه رفت. در سال 1330 از دانشسرای مقدماتی اصفهان دیپلم گرفت و در مهرماه همان سال به استخدام وزارت فرهنگ (وزارت آموزش و پرورش فعلی) درآمد و چندین سال در مدارس شهرهای اردکان، اراک، قم و تهران تدریس کرد.

در سال 1334 برای تحصیل به دانشگاه تهران وارد شد و در رشته فلسفه به‌تحصیل پرداخت و در سال 1346 به اخذ درجه دکتری نائل آمد.

داوری در سال 1346 استادیار دانشگاه تهران شد و در سال‌های 1350 به مقام دانشیاری نائل آمد و درنهایت در سال 1362 استاد تمام دانشگاه در رشته فلسفه شد.

دکتر داوری عضو پیوسته‌فرهنگستان علوم و رئیس این فرهنگستان است و همچنین در بسیاری از نهادهای فرهنگی عضویت موثر دارد.برچسب‌ها: رضا داوری اردکانی در يك نگاه, معرفي آثار داوري اردكاني
ادامه مطلب
[ شنبه نوزدهم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 18:29 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]
كتاب«فلسفه در دادگاه ایدئولوژی» تاليف رضا داوري اردكاني توسط انتشارات سخن با قيمت 125000ريال منتشر شده است

فلسفه در دادگاه ایدئولوژی


برچسب‌ها: فلسفه در دادگاه ایدئولوژی, رضا داوري اردكاني, سخن
ادامه مطلب
[ شنبه نوزدهم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 18:25 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]

نویسنده: اورحان پاموک

مترجم: شهلا طهماسبی

«مجذوب کننده… مشعشع… پاموک، همچون لاورِنس دارِل که با اسکندریه و جیمز جویس که با دوبلین شناخته شده اند، با استانبول شناخته خواهد شد.»


برچسب‌ها: استانبول, خاطرات و شهر
ادامه مطلب
[ شنبه نوزدهم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 18:20 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]
كتاب «رسول خاتم (ص) بر اساس منابع اهل سنت»تاليف داودناروئي توسط انتشارات احسان با قيمت 25000تومان منتشر شد


برچسب‌ها: «رسول خاتم, ص, بر اساس منابع اهل سنت», داودناروئي, انتشارات احسان
ادامه مطلب
[ شنبه نوزدهم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 18:1 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]
كتاب«نقش روشنفکران در تاریخ معاصر ایران - جلد دوم» كاري ازموسسه فرهنگي قدر ولايت  باقيمت 6000تومان منتشر شد.

نقش روشنفکران در تاریخ معاصر ایران - جلد دوم


برچسب‌ها: معرفي كتاب, نقش روشنفکران در تاریخ معاصر ایران, جلد دوم
ادامه مطلب
[ شنبه نوزدهم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 18:0 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]

پيشوايان اسلام كه هدف اصلي و اساسي آنها تربيت افراد و آموزش مباني عقيدتي و طرح ارزشهاي اخلاقي و انساني براي جامعه بشري بود گاه گاهي به مناسبتهايي در مورد بهداشت و درمان و خواص بعضي از غذاها مطالبي را بيان داشته اند كه قسمتهايي از آن روايتهاي منقول از آن بزرگواران، هم اكنون در دست است حتي كتابهايي مانند اين كتاب منسوب به آنان در اختيار ماست.

فهرست

• دردي • نزول درد و بيماري • طول عمر پرهيزكنندگان • اساس بيماري هاي ضعف

• بهترين خوراكي ها

• خوردن غذاي سرد

• خلال كردن

• با هم غذا بخوريد

• آب بهترين صدقه

• ميل به آب

• و...
دانلود نسخه آندروید, اندازه: 1.14 MB
ارسال رایگان کتاب به ایمیل شما


برچسب‌ها: كتاب طب النبي, ص, نسخه جاوا و آندرويد, كتابهاي مذهبي, كتابهاي پزشكي
[ شنبه نوزدهم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 18:0 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]

این داستان از معروف‌ترین داستان‌های کودکان و سومین داستان پرفروش قرن بیستم در جهان است. در این داستان اگزوپری به شیوه‌ای سورئالیستی و به بیان فلسفه خود از دوست داشتن و عشق و هستی می‌پردازد. طی این داستان اگزوپری از دیدگاه یک کودک، که از سیارکی به نام ب612 آمده، پرسشگر سوالات بسیاری را از آدم‌ها وکارهای آن‌ها مطرح می‌کند. این اثر به 150زبان مختلف ترجمه شده‌است. مجموع فروش این کتاب به زبان‌های مختلف از هشتاد میلیون نسخه گذشته‌است. این کتاب در سال 2007 به عنوان کتاب سال فرانسه برگزیده شده‌است.دانلود نسخه آندروید, اندازه: 1.39 MB
ارسال رایگان کتاب به ایمیل شما


برچسب‌ها: شازده کوچولو, نسخه جاوا و آندروید
[ شنبه نوزدهم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 18:0 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]

گروه خبرنگاران افتخاری / نظام مشرفی‌ نبی‌کندی: كتاب «بررسی آرا و انديشه‌ها شيخ علاالدوله سمنانی» تأليف ميثم نصرالهی توسط انتشارات اديان وابسته به دانشگاه اديان و مذاهب منتشر شد.


برچسب‌ها: نظام مشرفی‌ نبی‌کندی, كتاب «بررسی آرا و انديشه‌ها شيخ علاالدوله سمنانی», ميثم نصرالهی, انتشارات اديان, دانشگاه اديان و مذاهب
ادامه مطلب
[ شنبه نوزدهم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 17:48 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]

روزهايي كه در خانه مادر بزرگ جمع مي شديم و با نوجوانان همسن و سال كه اغلب خاله زاده و نوه خاله و عمه زاده و عموزاده بودند ، در حياط بزرگي كه شاخ وبرگ درختان كهنسال هرگز اجازه نمي داد اشعه ي خورشيد داغ تابستان روي حوض بزرگ وسط حياط بيفتد بازي مي كرديم ، بهترين روزهاي آن دوران بود . مادربزرگ چنان علاقه اي به اقوام دور ونزديك داشت كه به هر مناسبتي عده اي را در خانه اي كه از مادرش به ارث برده بود جمع مي كرد تا هم از تنهايي بيرون بيايد ، هم موقعيتش را به عنوان بزرگ خاندان حفظ كند .
خانه ي مادر بزرگ در خيابان فخر آباد بين بهارستان و پيچ شميران كه به دروازه شميران معروف بود ، واقع بود . البته آن خانه كم نظير نبود و مانند بيشتر خانه هاي آن حول وحوش داراي بيروني و اندروني بود . حياط بيروني يك حوض كوچك نقلي و دو اتاق تو در تو داشت كه به گوهر و شوهرش امامقلي اختصاص داده شده بود . آن دو هم به عنوان كلفت ونوكر از مادربزرگ به او به ارث رسيده بودند .
حياط كوچك بيروني از طريق راهرويي باريك به حياط بزرگ اندروني كه بيشتر به باغ و ....

 

 

 

2907-Bank-Jame-Etlaat-Daroee.zip
دانلود نسخه جاوا   حجم: 1140 کیلو بایت      
2907-fa-Bank-Jame-Etlaat-Daroee.apk
دانلود نسخه آندروید    حجم: 1004 کیلو بایت 
کتابخانه مجازی نای ذی      دانلود نسخه پی دی اف     حجم 3.44 مگابایت
ارسال رایگان کتاب به ایمیل شما


برچسب‌ها: رمان وسوسه های خانه مادربزرگ, نسخه جاوا ؛ آندروید و پی دی اف
[ شنبه نوزدهم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 10:39 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]
[ شنبه نوزدهم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 10:26 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]

چهل داستان و چهل حدیث از امام حسن مجتبی (ع)

1

 

دانلود نسخه جاوا

 

 دانلود نسخه آندرویدارسال رایگان کتاب به ایمیل شما


برچسب‌ها: کتابهای با فرمت آندروید, کتابهای مذهبی
[ شنبه نوزدهم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 1:38 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]
كتاب «شکاریم یک‌سر همه پیش مرگ  » تاليف شاهرخ مسكوب توسط انتشارات ني  در حوزه ادبيات در تيراژ1000نسخه و با قيمت 9800تومان منتشر شد.


برچسب‌ها: كتاب «شکاریم یک‌سر همه پیش مرگ », شاهرخ مسكوب, انتشارات ني, حوزه ادبيات
ادامه مطلب
[ سه شنبه هشتم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 16:8 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]
تازه‌های کتاب  - کتاب «مفهوم دست راست و چپ در اساطیر ایران» نوشته محبوبه خدایی توسط موسسه فرهنگی انتشاراتی پازینه منتشر شد و به کتابفروشی‌ها آمد.


برچسب‌ها: محبوبه خدایی, مفهوم راست و چپ در اساطیر ایران
ادامه مطلب
[ سه شنبه هشتم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 15:48 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]

بنیامین از خلال کتاب‌ها و زندگی‌اش

تازه‌های کتاب  - نشر ماهی اخیرا کتاب والتر بنیامین، زندگی آثار و تاثیرات وی را منتشر کرده است. مومه برودرسن نویسنده‌ی کتاب است و کوروش بیت سرکیس ترجمه‌اش کرده است. این کتاب ۲۰۰ صفحه‌ای ۹۰۰۰ تومان است.


برچسب‌ها: تازه‌های کتاب, بنیامین از خلال کتاب‌ها و زندگی‌اش, نشر ماهی, کتاب والتر بنیامین, مومه برودرسن
ادامه مطلب
[ سه شنبه هشتم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 15:44 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]

آرنت در آینه‌ی ما

تازه‌های کتاب  - انتشارات نیلوفر اخیرا کتاب نقدی مدرن بر مدرنیته، هانا آرنت و بستر فلسفی سیاست را را نوشته‌ی مجتبی صدریا و با ترجمه‌ی خورشید نجفی منتشر کرده است.


برچسب‌ها: آرنت در آینه‌ی ما, انتشارات نیلوفر اخیرا کتاب نقدی مدرن بر مدرنیته, هانا آرنت, بستر فلسفی سیاست, مجتبی صدریا
ادامه مطلب
[ سه شنبه هشتم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 15:41 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]
عارفی در غربت غربیه منتشر شد

تازه‌های کتاب  - کتاب «عارفی در غربت غربیه»، گفت‌وگوهای منوچهر دین پرست با دکتر سید حسین نصر، استاد اسلام‌شناسی دانشگاه جرج واشنگتن، از سوی انتشارات آکادمی مطالعات ایرانی لندن (LAIS) منتشر شد.


برچسب‌ها: عارفی در غربت غربیه منتشر شد, عارفی در غربت غربیه, سیدحسین نصر
ادامه مطلب
[ سه شنبه هشتم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 15:38 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]

گروه خبرنگاران افتخاری / نظام مشرفی‌ نبی‌کندی: كتاب «فرمان امام علی(ع) به مالك اشتر نخعی» تأليف جواد فاضل توسط انتشارات خانه فرهنگ و هنر گويا منتشر شده است.


به گزارش خبرنگار افتخاری خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا)، وقتی حضرت اميرالمؤمنين علی(ع)، مالك اشتر نخعی از ياران خود را به امارت مصر منصوب كرد، به او فرمانی در قالب يك نامه نوشت، اين نامه بی‌ترديد از مهمترين اسناد سياسی حقوق اسلامی و خصوصا شعبه شيعی آن است.

در اين نامه ويژگی‌های حكومت اسلامی، حاكم اسلامی، حقوق شهروندان، رابطه دولت با شهروند و … بيان شده است.


برچسب‌ها: نظام مشرفی‌ نبی‌کندی, كتاب «فرمان امام علی, ع, به مالك اشتر نخعی», جواد فاضل
ادامه مطلب
[ سه شنبه هشتم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 15:32 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]

گروه خبرنگاران افتخاری / نظام مشرفی‌ نبی‌کندی: كتاب «اطلاعات عمومی قرآنی» تأليف محمد حسين محمدی، توسط انتشارات انديشه ماندگار منتشر شده است.


برچسب‌ها: گروه خبرنگاران افتخاری, نظام مشرفی‌ نبی‌کندی, كتاب «اطلاعات عمومی قرآنی», محمد حسين محمدی, انتشارات انديشه ماندگار
ادامه مطلب
[ سه شنبه هشتم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 8:42 ] [ تهيه كتاب با شماره 09365956068مشرفي ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ در تاریخ19-04-1393 در پایگاه ستاد ساماندهی ثبت گردیده
راه اندازي پايگاه خبري تازه هاي كتاب :
آدرس: http://ketab89.ir/
شما میتوانید با مطالعه این سایت تا حدودی به مراحل چاپ کتاب ، روشهای چاپ کتاب ، مزایای چاپ کتاب ، روشهای اخذ مجوز چاپ کتاب ، انواع قرارداد چاپ کتاب و انواع صحافی های کتاب آگاه و مطلع شوید.ما با افتخار آمادگی خود را جهت تبدیل آثار ، دستونشته ها و دلنوشته های شما عزیزان به کتابی ارزشمند و فاخر اعلام مینائیم. چاپ کتاب در تیراژ محدود.ثبت کتاب در کتابخانه ملی .اخذ مجوز کتاب .تبدیل پایان نامه به کتاب.مراحل چاپ کتاب.چاپ کاتالوگ.چاپ دیجیتال . طراحی کاتالوگ . عکاسی صنعتی . چاپ کتاب رمان و شعر . اطلاع از هزینه های چاپ کتاب و بسیاری موارد دیگر مربوط به صنعت چاپ را میتوانید در این مرکز به صورت کاملاً حرفه ای پیگیری نمائید.

انتشارات «رامان سخن» را به خاطر بسپارید :

اندیشه خود را ماندگار کنید
سرگذشتتان را می‌نویسیم
چاپ آثار شما از مجوز تا پخش
با مجوز رسمی؛ کمترین هزینه در تیراژ دلخواه شما
با ما در تماس باشید
انتشارات «رامان سخن»

با مديرمسئولي: نظام مشرفي نبي كندي

۰۹۳۶۵۹۵۶۰۶۸

اگر تمايل داريد كتاب شما در اين وبلاگ معرفي شود با ما در تماس باشيد
گر می خواهید آثار ،تالیفات و ترجمه های خود رابه کتاب تبدیل کنید

-اگر می خواهید برای شعر ، رمان و دست نوشته های خود مجوز دریافت و آنها را به کتاب تبدیل کنید

-اگر می خواهید پایان نامه های خود را به کتاب تبدیل کنید

-اگر می خواهید جزوات آموزشی خود را در قالب کتاب درآورید

(با ما تماس بگیرید تا اطلاعات و مشاوره کامل در زمینه چاپ و نشر کتاب در اختیارتان قرار دهیم)

gsjch9t

براي ارسال اثر با ايمل هاي زير در تماس باشيد
raman.sokhan@yahoo.com
1- zaniar_63@yahoo.com
2-pub.raman@gmail.com
فروشگاه هاي اينترنتي ما:
1-http://raman-pub.shopfa.com/
2-ramanpub.esam.ir

نبايد مي خوابيدم
اما خوابم برد
حالا هم زمان را از دست داده ام
و هم تو را

كتاب هاي منتشر شده انتشارات رامان سخن:
۱- پدر و مادر از نگاه بزرگان تالیف نظام مشرفی نبی کندی
۲-تاثیر انقلاب اسلامی ایران بر احزاب و سازمانهای شیعی کشور عراق تالیف حسن عباسی
۳-مجموعه داستان‌های کوتاه از نویسندگان نا‌شناس جلد اول به کوشش نظام مشرفی نبی کندی
۴-تبلیغات و صنعت گردشگری تالیف اکبر فیضی
۵-مجموعه داستان‌های کوتاه از نویسندگان نا‌شناس جلد دوم به کوشش نظام مشرفی نبی کندی
۶-مبانی طبیعت گرایی اخلاق رواقی تالیف فرانگیس براز
۷-سه داستان کوتاه با ترجمه حسین کیانی
۸-گزارش نویسی به کوشش ناصر شریفی
۹-روش تحقیفق به کوشش موسی خسرونژاد-سعید صادقیان قراقیه- ناصرشکری
۱۰-سرآغاز و سیر ادبیات داستانی کردی تالیف محمد رحیمیان شیرمرد
۱۱-بررسی مقایسه‌ای اومانیسم در اسلام و غرب تالیف اصغر مدنی
۱۲-افسانه معروف خیاط تالیف بتول زرکنده
۱۳-معلمی برای تمام فصول تالیف اکبر فیضی
۱۴-اسیر عشق تالیف مریم عرب گل
۱۵- سکوت مورچه‌ها تالیف ذکریا دانشمندی
۱۶-گزارش‌های تاریخی- اجتماعی یک خبرنگار تالیف زهره شریفی
۱۷- امسال سال خوک باید باشد تالیف انوش ترابی
۱۸-مجموعه داستان‌های کوتاه از نویسندگان نا‌شناس جلد اول به کوشش نظام مشرفی نبی کندی چاپ دوم
۱۹-مجموعه داستان‌های کوتاه از نویسندگان نا‌شناس جلد دوم به کوشش نظام مشرفی نبی کندی چاپ دوم
۲۰-همه جای ایران سرای من است به کوشش بتول زرکنده
۲۱- کارخانه پول سازی تالیف علی جاوید
۲۲-مهد من زمین تالیف سهیلا صحرایی
۲۳-زن و خدای زن تالیف سهیلا صحرایی
۲۴- تن شیشه‌ای تالیف سهیلا صحرایی
۲۵-کنکور الکترونیک به زبان ساده جلد اول تالیف حسن احمدی
۲۶-کنکور الکترونیک به زبان ساده جلد دوم تالیف حسن احمدی
۲۷- دل نوشته‌های عاشقانه تالیف سهیلا صحرایی
۲۸- هنر در مسیر جستجوی مدینه فاضله تالیف یونس ویسی
۲۹- عشق بی‌پایان تالیف سیده تینا نصیری فرد
۳۰- تاریخ و جغرافیای تکاب افشار تالیف علی محمدی
۳۱- پسامنده‌های بیداری در خواب تالیف محمد رحیمیان شرمرد
۳۲-چهل بخش سخنرانی معنوی عرفانی و خود‌شناسی تالیف بهرام رنجبر زیارانی
۳۳- مدیریت بحران و سوانح شهری تالیف مهندس محسن رحیمی
۳۴- خاتون تالیف تکتم صحرانورد
لینک زیر حاوی توضیحات کامل در مورد آثار انتشارات رامان سخن می‌باشد
http://www.ketab.ir/BookList.aspx?Type=Publisherid&Code=301911

 نوشته‌های خود را چاپ و بفروش برسانید.

شرایط و هزینه چاپ کتاب توسط انتشارات رامان سخن

سرمایه گذاری و چاپ کتاب با هزینه مولف

[ طراحی : ایران اسکین ] [ Weblog Themes By : iran skin]
فروش بک لینک طراحی سایت